סוניה הולצר דיאטנית קלינית

נעים מאוד,

אני סוניה הולצר, דיאטנית קלינית, בוגרת האוניברסיטה העברית במדעי התזונה, מנהלת קליניקה פרטית בנתניה בדרך ייחודית המשלבת ידע, כלים ושחרור מעולם הדיאטות. מנחה הרצאות לירידה במשקל וסדנאות לבישול בריא לילדים, בני נוער ובוגרים.

תחומי ההתמחות שלי הם ירידה במשקל, ירידה במשקל לאחר לידה, דיאטנית בהריון – ליווי נשים בהריון, דיאטנית סוכרת הריון – ליווי נשים שהתגלה אצלן סוכרת הריון, דיאטנית טרום סוכרת – ליווי אנשים שנמצאים במצב טרום סוכרת.

אני דוגלת בדרך הדרגתית ומתונה בדגש על שינוי אורח חיים והנאה מהדרך.

התהליך נעשה ע"י פגישות פרונטליות ופגישות אונליין כולל ליווי צמוד בווטסאפ בין הפגישות על מנת לאפשר קשר, מענה מיידי על שאלות וחידוד מקצועי במידת הצורך.

איך הגעתי למקצוע?

גדלתי כילדה ונערה מלאה וחוויות הילדות השפיעו עלי גם בחיי הבוגרים. המאמצים של ההורים, ההערות של המשפחה לעזור, העקיצות וההקנטות של הילדים, ועוד חוויות פחות נעימות שמתווספות לילד שהוא קצת שונה. בגיל העשרה עברתי תהליך ירידה במשקל – שכלל את כל הטעויות האפשריות: דיאטות קיצוניות, ספורט אינטנסיבי והמון הלקאות עצמיות מה שהוביל אותי בסופו של דבר אל לימודי המקצוע.

עם השנים הבנתי שהאתגר הוא לא רק לרדת במשקל אלא, ואולי יותר מהכל – לשמר את התוצאות. ועל מנת להצליח בזה – להתמיד ולהטמיע את השינויים לאורך זמן – חייבים להינות מהדרך, וכך גם אימצתי את שיטת הטיפול והגישה שלי עם לקוחותיי.

איך זה עובד?

כשאדם מגיע אלי לקליניקה אנחנו מתחילים יחד דרך חדשה. כאשר בראש ובראשונה חשוב לי שהדרך תהיה מהנה ויישימה לאורך זמן. חלק בלתי נפרד מהתהליך מבחינתי הוא הכרות, הבנת הקשיים ומתן מענה לצרכים האישיים של כל מטופל ומטופל.

כל מטופל הוא עולם בפני עצמו וההתאמות הן אישיות ואינדבידואליות ותלויות בבדיקות הדם, סדר היום, מקום העבודה, הרגלים קודמים, אורח החיים.

סוניה הולצר דיאטנית קלינית מוסמכת

על פי חוק, משרד הבריאות מנפיק תעודת מקצוע בתזונה ודיאטה ולכן רק מי שיש ברשותו תעודת תזונאי דיאטן מטעם משרד הבריאות רשאי להציג עצמו כתזונאי דיאטן בישראל. כדי להיות זכאית לתעודה דיאטן רכשתי השכלה, תואר ראשון במדעי התזונה באוניברסיטה העברית ולאחר מכן בצעתי הכשרה מקצועית (סטאז) במשך חצי שנה בבית חולים ובמסגרת קהילתית.

לאחר סיום לימודי התואר, מעבר הבחינה המקצועית של משרד הבריאות וביצוע הכשרה מקצועית כל דיאטן יקבל ממשרד הבריאות תעודת תזונאי-דיאטן רשמי בתוקף סמכות לפי סעיף 3 לחוק הסדרת העיסוק במקצועות הבריאות התשס"ח – 2008.

תעודת תזונאי - דיאטן של סוניה הולצר
תעודת תזונאי – דיאטן של סוניה הולצר

חשוב לדעת כי משרד הבריאות מפרסם באופן גלוי את מאגר דיאטנים בעלי תעודת מקצוע ובבחירת דיאטן שילווה אתכם בתהליך שינוי אורח החיים חשוב לבצע את הבדיקה שאכן התעודה של הדיאטן בתוקף והוא מאושר לעסוק במקצוע. לחצו כאן לצפייה לכניסה למאגר הדיאטנים של משרד הבריאות וצפו כאישור של סוניה הולצר לעסוק במקצוע דיאטנית.

סוניה הולצר - תעודת דיאטנית בעלת תעודת מקצוע
צילום מסך מתוך מאגר דיאטנים בעלי תעודת מקצוע

 

 

שאלות / תשובות בנושא סוניה הולצר דיאטנית קלינית

אני סוניה הולצר, דיאטנית קלינית, בוגרת האוניברסיטה העברית במדעי התזונה, מנהלת קליניקה פרטית בנתניה בדרך ייחודית המשלבת ידע, כלים ושחרור מעולם הדיאטות. כנסו לדף ותראו עוד.
גדלתי כילדה ונערה מלאה וחוויות הילדות השפיעו עלי גם בחיי הבוגרים. המאמצים של ההורים, ההערות של המשפחה לעזור, העקיצות וההקנטות של הילדים. באתר שלי תמצאו את הסיפור המלא!
כשאדם מגיע אלי לקליניקה אנחנו מתחילים יחד דרך חדשה. כאשר בראש ובראשונה חשוב לי שהדרך תהיה מהנה ויישימה לאורך זמן.
תוכן עניינים