דיאטנית בדימונה

דיאטה היא חלק חשוב מאוד בחיינו, זה יכול להשפיע מאוד על הבריאות, המשקל ותוחלת החיים שלנו.

תזונה בריאה היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בחיי האדם. יש כל כך הרבה יתרונות שמגיעים עם אכילת מזון בריא, כמו שיפור העיכול והמערכת החיסונית, רמות נמוכות של כולסטרול ולחץ דם, איכות שינה טובה יותר ויותר אנרגיה לביצוע המשימות היומיומיות שלך.

בחברה של היום, יש הרבה אפשרויות מזון לא בריא בכל פינה. כאשר האפשרויות הללו נמצאות בכל מקום, זה הופך להיות קשה לאנשים לשמור על המסלול עם התזונה שלהם, כי הם לא רוצים להקריב נוחות למען הבריאות.

דיאטנית בדימונה מתמחה בתהליך בריא של ירידה במשקל

ירידה במשקל היא תהליך שיכול להיות קשה להשגה בטווח הארוך. זה דורש הרבה משמעת ומסירות. דיאטנית בדימונה היא אשת מקצוע בתחום התזונה שיכול לעזור לך במסע הירידה במשקל שלך. הדיאטנית תספק לך עצות וטיפים לתזונה, בשילוב מפגשים אישיים וליווי תמוד באמצעות שיחות ופגישות מעקב.

תפקידה של דיאטנית בדימונה המתמחה בירידה במשקל כולל מתן מידע על אכילה בריאה, פעילות גופנית ושינוי התנהגות. דיאטנית יכולה גם לספק תמיכה למטופלים כשהם מבצעים שינויים באורח החיים כדי לרדת במשקל.

התזונאית תעזור לך לבחור את התזונה הנכונה לאורח החיים ולמבנה הגוף שלך, תעזור לך להימנע מאכילת מזונות שמזיקים לבריאות שלך, ותיתן לך טיפים איך לאכול בריא.

בניית תפריט תזונה

פגישה אישית עם דיאטנית בדימונה

תפקידה של דיאטנית בדימונה הוא לעזור לך לשמור על אורח חיים בריא. הדיאטנית יכולה לספק הנחיות תזונה בריאה בהתאם לסדר היום שלך, הבנת החשיבות של האוכל בחיינו וכיצד הוא משפיע עלינו מבחינה אישית ובריאותית. דיאטנית יכולה גם לספק תמיכה רגשית על ידי מתן עצות כיצד להתמודד עם מצבים נפשיים שמשפיעים על התזונה במהלך היום. פגישות אישיות עם דיאטנית בדימונה מרחיקות אותך מדיאטות אופנה שעלולות להיות מסוכנות, לא בריאות, היוצרות פעמים רבות אפקט יויו שעלול ליצור פגיעה לטווח הרחוק.

בפגישה אישית עם הדיאטנית אנחנו נעבור על בדיקות דם עדכניות, רשימת תרופות, היסטוריה רפואית, תיאור סדר היום שלך והרגלי התזונה הנוכחיים שלך – כך אוכל להתאים את תוכנית התזונה באופן אישי אליך.

פגישת זום עם דיאטנית בדימונה

בפגישת זום אני מעניקה את אותו השירות בדיוק כמו שאני מעניקה ללקוחות הבוחרים להגיע לקליניקה שלי, הפגישות הן אישיות כדי שנוכל להתחיל יחד דרך חדשה, מהנה שניתנת ליישום לאורך זמן. הפגישות הראשונות בזום יתמקדו בהכרות אישית, נעבור יחד על היסטוריה רפואית, הרגלי תזונה, פעילות גופנית, היסטוריה משקלית, אלמד להכיר את סדר היום שלך וניצור ביחד תהליך וסדר יום חדש שמותאם אליך, סדר יום בריא ומהנה שיוביל אותנו לתוצאות טובות.

פגישת זום עם דיאטנית כוללת שיחת וידאו אישית וכן המשך ליווי בווצאפ בין הפגישות כדי שתוכלו להתייעץ, לשתף, לשאול שאלות ולהעזר לי להצליח בתהליך באופן מיטבי.

פגישות הזום מאפשרות לך להתחיל את אותו התהליך בדיוק יחד, מכל מקום בארץ או בעולם.

פגישות זום עם סוניה

פגישה בקליניקה עם דיאטנית בדימונה

ברגע שמגיעים אלי לפגישה אישית בקליניקה חשוב שתדעו שאנחנו מתחילים יחד דרך חדשה – דרך מהנה הניתנת ליישום לאורך זמן ארוך. הפגישה פנים מול פנים לעתים מרגישה אינטימית יותר, ונוחה יותר. ההגעה לדיאטנית פעמים רבות מלווה במצבים רגשיים ואישיים, ולעתים פגישה פנים מול פנים תקל על השיתוף ותגרום לך להרגיש בנוח יותר לחלוק ולהגיע למקסום התוצאות.

חשוב לדעת שהתהליך יחד אינו מסתכם רק בפגישות בקליניקה, אלא ממשיך גם בשיחות ווצאפ בין הפגישות כדי לאפשר התייעצות, שיתוף, דיווח יומני אכילה באופן מיידי ללא המתנה לפגישה הבאה.

בתחילת התהליך הפגישות נעשות בתדירות גבוהה יחסית על מנת לבחון את התאמת התפריט, התאמת השינויים לסדר היום, ביצוע מדידות, לימוד קריאת תויות מזון ולאחר מכן, כאשר אנחנו מרגישים בהתקדמות התהליך ניתן להפחית את תדירות הפגישות הפרונטליות.

עוברים לתזונה בריאה

תזונה בריאה היא תזונה המספקת לגוף ויטמינים ומינרלים הדרושים על מנת לתפקד כראוי. הוא כולל מזון דל בשומן, סוכר ומלח. תזונה בריאה מורכבת מירקות, פירות, דגנים מלאים, קטניות/שעועית, אגוזים/זרעים (כגון אגוזי מלך), מוצרי חלב דלי שומן (כגון חלב דל שומן או יוגורט נטול שומן), בשר או עוף רזה, דגים. ניתן לומר שתזונה בריאה היא תזונה המורכבת מכמות מאוזנת של חומרים מזינים וקלוריות. הוא מורכב גם ממזון עשיר בסיבים ודל בשומנים רוויים.

הדרך הטובה ביותר להבטיח תזונה בריאה היא לאכול מגוון מזונות, חשוב לאכול מגוון של צבעים, מרקמים וטעמים שונים כדי לעניין את החך שלך.

חשוב גם לוודא שאתה מקבל מספיק חומרים מזינים בתזונה שלך, למרות שזה עשוי להיות קשה בהתחלה, זה ישתלם בטווח הארוך על ידי שמירה על בריאותך.

דיאטנית בדימונה מתמחה בליווי נשים בהריון

הריון הוא זמן של שינוי גדול לגוף ולנפש. ישנם שינויים רבים שקורים בגוף האישה כאשר היא נכנסת להריון. אחד מהשינויים הללו הוא התזונה שלה. הדיאטנית תעזור לך לוודא שתוכנית התזונה שלך מאוזנת ובריאה גם לך וגם לתינוקך.

דיאטנית הריון בדיאטנית בדימונה תוודא כי את שומרת על תזונה נכונה ובריאה במהלך ההיריון – תזונה שכוללת מגוון רחב של מזונות מקבוצות מזון שונות ובמינונים מספקים כגון ירקות, פירות, דגנים, מזונות ערישים בחלבון ועוד.

דיאטנית בדימונה המלווה נשים בהריון תוודא עלייה תקינה במשקל במהלך תקופת ההיריון – חשוב לדעת כי עלייה במשקל במהלך הריון אינו מספר קבוע והוא משתנה מאישה אחת לאחר, יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים לדוגמא גיל, גובה, משקל התחלה ועוד.

דיאטנית בדימונה המלווה נשים בהריון תוודא את תוספי התזונה שאת צורכת ותכין אותך להריון עם מאגרים מספקים – חשוב לדעת כי נשים המצפות להריון או נשים בהריון צריכות ליטול ויטמינים במינון נכון.

דיאטנית בדימונה מתמחה בסוכרת הריון

סוכרת הריונית היא סוג של סוכרת שמאובחנת כאשר לנשים בהריון יש רמות גבוהות של גלוקוז בדם במהלך החודשים הראשונים להריון, סוכרת הריון מופיע אצל אצל כ- 5-10% מהנשים ההרות.

חשוב לדעת שניתן למנוע סוכרת הריון על ידי תהליך תזונה תקין, פעילות גופנית ושינה מספקת ולכן דיאטנית בדימונה המתמחה במצבי סוכרת הריון יש תפקיד חשוב מאוד ולמעשה היא יכולה לעזור באופן אקטיבי למניעת סוכרת הריון.

דיאטנית בדימונה מתמחה במצבי טרום סוכרת

דיאטנית בדימונה המתמחה במצבי טרום סוכרת היא אשת מקצוע בתחום הבריאות המתמחה בתזונה ומטפלת באנשים הסובלים ממצב טרום-סוכרת. לדיאטנית טרום סכרת יש את הידע על המחלה, הטיפול בה וניהולה ומסוגלת ללמד את המטופל בחשיבות הרגלי אכילה בריאים. חשוב לציין כי אפשר להבריא ממצב של טרום סוכרת, זה לא קל והתהליך ידרוש שינוי באורח החיים.

השלב הראשון ביצירת אורח חיים בריא הוא להתחיל להתליך של תזונה מאוזנת ומפוקחת, לכן לדיאטנית בדימונה עם התמחות בטרום סוכרת תפקיד חשוב ובעזרת הדרכה, פגישות אישיות ומעקב צמוד התהליך יצליח.

שאלות / תשובות בנושא דיאטנית בדימונה

הפגישות עם סוניה הולצר דיאטנית קלינית אישיות. ניתן לקבוע פגישת אונליין בשיחת זום, פגישה אונליין הינה אישית ואני מצליחה להעניק ללקוחות את אותו שירות בדיוק כמו שאני מעבירה בפגישות עם לקוחות הבוחרים להגיע אלי לקליניקה.

כן, אני בעלת תעודת תזונאי-דיאטן של משרד הבריאות. חשוב לדעת על פי חוק, רק מי שיש ברשותו תעודת תזונאי דיאטן מטעם משרד הבריאות רשאי להציג עצמו כתזונאי דיאטן בישראל.

כדי להיות זכאית לתעודה דיאטן רכשתי השכלה – תואר ראשון במדעי התזונה באוניברסיטה העברית, בצעתי הכשרה מקצועית (סטאז) במשך חצי שנה בבית חולים ובמסגרת קהילתית ועברתי את הבחינה המקצועית של משרד הבריאות.

אתם מחפשים דיאטנית בדימונה? ניתן לקבוע איתי פגישה בקליניקה או בדרך נוספת שאני ממליצה עליה – קביעת פגישת אונליין.

כנסו לאתר ותתקשרו אלי או תשלחו אלי הודעה ונקבע פגישה בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים
שירותים נוספים בדימונה
צרו קשר עם סוניה הולצר

לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.