דיאטנית אונליין

פגישה עם דיאטנית אונליין היא אפשרות שהתפתחה באופן משמעותי בתקופת הקורונה. כך, דיאטנים יכולים גם לעזור בניהול אורח חיים בריא, בירידה במשקל, תכנון ארוחות ועוד בכל הארץ ואפילו בכל העולם.

הפגישה עם דיאטנית אונליין זהה לפגישה הפרונטלית, מלבד זאת שהפגישה נעשית דרך האינטרנט, מהמחשב הביתי של המטופל. כך הדיאטנים יכולים להעניק שירות לאנשים שחיים באזורים מרוחקים ואינם יכולים לגשת לפגישות הפרונטליות.

הטיפים הבאים יעזרו לכם למצוא את הדיאטנית המקוונת המתאימה לצרכים שלכם:

  1. שקלו את סוג השירות שאתם צריכים: האם אתה רוצה לרדת במשקל, לעלות במשקל, או רק לשמור על המשקל הנוכחי שלך?

  2. בחרו דיאטנית מקוונת המתאימה לצרכיכם: חשוב למצוא דיאטנית קלינית בעלת ניסיון בתחום התזונה שאתם צריכים עזרה בו ובעלת גישה שאתם מתחברים אליה.

  3. ודאו שהם בעלי רישיון ומוסמכים על ידי משרד הבריאות.

פגישות אונליין עם דיאטנית קלינית

פגישות אונליין עם דיאטנית קלינית

פגישה אונליין עם דיאטנית קלינית הן אישית ומאפשרת דיון מעמיק בצרכי המטופל.

אנשים רבים שנאבקים בתזונה ובמשקל שלהם מתקשים למצוא את המוטיבציה או כוח הרצון לבצע דיאטה או הקפדה על תזונה שנקבעה. בפגישות האונליין עם הדיאטנית משוחחים על הקשיים, בונים דרך טיפולית ומקפידים על מסגרת להתמיד בה על מנת לשמר מוטיבציה ולסגל הרגלים חדשים ונכונים. פגישות אונליין הכוללות שיחת וידאו מאפשרות דיון מעמיק בצרכי המטופל, ויכולות להיות דרך טובה עבור המטופל לבנות שגרת יום מותאמת אישית.

פגישות האונליין מאפשרות לי כדיאטנית קלינית להגיע למטופלים מכל העולם, למעשה אני כבר היום נפגשת עם מטופלים מאוסטרליה, קנדה, ארצות הברית, מדינות רבות באירופה וכמובן מערים בתוך מדינת ישראל שרחוקים מהקליניקה שלי שנמצאת בנתניה (נהריה, חיפה, ראש העין, באר שבע ועוד!). גם בפגישות אונליין אני מספקת ייעוץ אישי המותאם לצרכיו של כל אחד, תמיכה מקצועית באמצעות שיחת וידאו וכן התכתבות בווצאפ ומענה מיידי על שאלות בין הפגישות, המטופל יכול לבחור מתי הוא רוצה את הפגישות שלו, כך שזה מתאים ללוח הזמנים שלו.

הפגישה הראשונה עם דיאטנית אונליין

הפגישה הראשונה עם דיאטנית קלינית יכולה להיות חוויה מאירת עיניים והיא הזדמנות חשובה למטופל להבין את צרכי התזונה ואורח החיים שלו, זו גם הזדמנות לדיאטנית להכיר את המטופל , סדר יומו והתנהלותו. אני מאמינה בכך שההצלחה בתהליך, בין היתר תלויה גם  בכימיה עם הדיאטנית חשוב למצוא דיאטנית שאתם מרגישים איתה בנוח, כזו שתיקח את הזמן להכיר אתכם כאדם ולא רק כמטופל.

חלק מהנושאים עליהם נדון במהלך פגישה זו כוללים:

  • היסטוריה רפואית, לרבות תרופות, ניתוחים, בדיקות דם וכו'.

  • הרגלי תזונה: אילו מזונות נאכלים על בסיס קבוע; אלרגיות למזון; מאכלים אהובים; ארוחות אהובות

  • פעילות גופנית: האם מבצעים פעילות גופנית; אילו פעילויות גופניות נעשות על בסיס קבוע; כמה זמן מושקע בישיבה בכל יום?

  • מצבים רפואיים: מצבים רפואיים כרוניים כגון סוכרת או יתר לחץ דם שעלולים להשפיע על הרגלי תזונה או רמות פעילות גופנית

  • מצבים נפשיים שמשפיעים על ההתנהלות התזונתית
  •  הרגלי התזונה והבישול בבית ובסביבה הקרובה
  • היסטוריה של משקל ויעדים

פגישות מעקב אצל דיאטנית אונליין

חלק מהתהליך מוצלח יחד עם דיאטנית יכלול המשך פגישות המשך מעקב . פגישה זו תאפשר לכ לשאול שאלות, לקבל משוב ולבצע התאמות בהרגלי האכילה שלך ובעיקר ליצור תחושת מסגרת, מחויבות והתמדה בתהליך.

פגישת מעקב עם דיאטנית היא דרך מצוינת להבטיח שאתה ממשיך בדרך הנכונה להשגת המטרה שלכם. פגישה זו תאפשר לכם לשאול שאלות, לקבל משוב ולבצע התאמות בהרגלי האכילה שלכם שעשויים להיות נחוצים. פגישת המעקב תאפשר לדיאטנית לבדוק אילו שינויים בוצעו, לזהות חסמים המונעים התקדמות ולהציע הדרכה נוספת להמשך שיפור הבריאות.

יתרונות פגישות עם דיאטנית אונליין

הפגישות איתי כדיאטנית אונליין תעניק לכם מסלול תזונתי המותאם אישית אליכם דרך האינטרנט בפגישות וידאו. הפגישות זהות לחלוטין לפגישות הפרונטליות מלבד העובדה שניתן לקיים אותן מכל מקום בעולם ובכך זה פותח לנו אפשרות לבצע תהליך יחד גם אם איננו גרים באותו האיזור. בנוסף, יתרון נוסף של דיאטנית מקוונת על פני פגישה פרונטלית עם דיאטנית, מלבד החסכון של ההגעה , בכך שהפגישה נעשית מהבית, וכך ניתן לבצע סיור במקרר המוצרים שלכם, ולהבין טוב יותר את ההתנהלות בבית, הקשיים והצרכים. תוכלו לקבל המלצות על התנהלות מומלצת , על אורח חיים בריא ותהליך תזונתי תוך עמידה בלוח הזמנים העמוס שלכם.

שאלות / תשובות בנושא דיאטנית אונליין

תהליך עם דיאטנית אונליין היא אפשרות שהתפתחה באופן משמעותי בתקופת הקורונה. כך, דיאטנים יכולים גם לעזור בניהול אורח חיים בריא, בירידה במשקל, תכנון ארוחות ועוד בכל הארץ ואפילו בכל העולם.
הפגישה הראשונה עם דיאטנית קלינית יכולה להיות חוויה מאירת עיניים והיא הזדמנות חשובה למטופל להבין את צרכי הבריאות והתזונה שלו. הפגישה כוללת: תשאול והכרות עם המטופל, הבנת הצרכים , בניית תפריט ראשוני והקניית יעדים משותפים להמשך הדרך.
היתרונות של דיאטנית מקוונת על פני דיאטנית אישית היא שהם יכולים לספק עצות תזונה מותאמת אישית לאנשים בכל רחבי העולם או בעיר רחוקה מבלי שהם יצטרכו לצאת מהבית.
תוכן עניינים